Biz Sizi Arayalım

0 312 268 00 55 05531790671

Siteler Yangın Söndürme

Siteler Yangın Söndürme

Güvenliğin sağlanması her yer için geçerlidir. Alışveriş mağazaları, hastaneler, marketler ve fabrikalarda birçok kişi çalışmakta ve bu yerleri çok fazla da insan ziyaret etmektedir. Yangının ne zaman nerede ne sebeple çıkacağı bilinemediğinden özellikle bu şekilde büyük yerlerde yangın söndürme sistemlerinin tamamından yapılması gerekmektedir. AVM’lerde mağazaların içlerinde sprink yangın söndürme sistemleri ve yangın tüplerinin olması gerekmektedir. Genel olarak AVM’lerde yangın alarm ve algılama sistemlerinin yapılıyor olması gerekmektedir. Mutfaklarında davlumbaz yangın söndürme sistemleri olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tüm büyük iş yerlerinde kameraların olması yangının nerede çıktığının tespiti ile kısa sürede yangının olduğu yere ulaşımın sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Siteler mobilya mağazalarının en fazla olduğu yerlerden biridir. Böyle yerlerde en küçük bir kıvılcım büyük bir yangını beraberinde getirmektedir. Yangının büyümemesi içinde tüm mağazaların yangın söndürme sistemlerini yaptırması gerekmektedir. Sprink yangın söndürme sistemlerinin mutlaka olması gerekmektedir. Kameralar isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir. Çok büyük bir mağaza ise böyle bir durumda mutlaka kameraların kullanılması gerekebilir. Siteler yangın söndürme ekibi olarak mekanlarınızda gerekli incelemeleri yapmaktayız ve en sık kullanılan su püskürtme sistemi olan sprink yangın söndürme sistemini yapmaktayız. Yeriniz Siteler ’de olmayabilir. Sizin mağazanız neredeyse bizimle iletişime geçmenizle gerekli incelemelerle birlikte kısa sürede sistem kurulumu yapılabilmektedir.

siteler_yangin_sondurme

siteler yangın söndürme

Siteler yangın söndürme olarak uzun yıllardır sizlere yangın tüpü ve dolabı, davlumbaz yangın söndürme, sprink yangın söndürme sistemi, yangın algılama ve alarm sistemleri gibi işler konusunda profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işleri garantili olarak yapmaktayız ve yaptığımız işlerde kullanmış olduğumuz malzemeleri özel olarak seçmekteyiz. Sistemlerin bakımları, onarımları gerektiğinde de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yangın söndürme sistemlerinden herhangi biri bile yoksa bizi arayarak ne yapmanız gerektiği konusunda gerekli bilgiler size aktarılacaktır. Yangınlar sonucunda maddi ve manevi kayıplar yaşanabilmektedir. Biz bu durumun en az olmasını istemekteyiz ve sistem yaparken önce canınızı sonra malınızı düşünerek titiz olarak çalışmaktayız. Biz çalışmalarımızı yaparken aklınıza takılanları sorarken bizde işimizi güler yüzle yapabilmekteyiz. Diğer firmalardan farkımızı her şekilde görebileceksiniz.