Biz Sizi Arayalım

0 312 268 00 55 05531790671

Ostim Yangın Söndürme

Ostim Yangın Söndürme

İş yerleri ve evlerin her şekilde güvenlik önlemleri ile yapılandırılmış olması gerekmektedir. İnsanlar gerekli güvenlik önlemlerini aldıklarını düşünseler bile yangının ne zaman ve ne şekilde çıkacağını bilemezler. Evler ve iş yerlerinde mutlaka yangın söndürme cihazlarının ya da sistemlerinin olması gerekmektedir. Ostim yangın söndürme olarak sizlerin güvenliğini düşünmekteyiz ve yaşam alanlarınız için gerekli olan söndürme sistemlerini yapmaktayız. Sizlere her konuda hizmet vermekteyiz ve vermiş olduğumuz başlıca hizmetler şunlardır:

 • Kamera sistemleri; bulunduğunuz yerde en uygun yerlerin kameralar takılmaktadır. Bu kameralar geniş bir dönüş özelliğine sahip olduğundan her yerden mekanlarının incelenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde de yangın neredeyse kolaylıkla tespiti yapılabilmektedir.
 • Yangın söndürme tüpü ve dolabı; olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Küçük çaplı yangınlarda an itibari ile kontrolün sağlanması gerekmektedir. Dolaplar özel olarak yapılmakta ve yangın tüplerinin
  ostim_yangin_sondurme

  ostim yangın söndürme

  çıkarılması ve yerleştirilmesi kolay olmaktadır. Her yer için farklı kilolarda yangın tüpleri teminleri yapılabilmektedir.

 • Yangın algılama sistemleri; yangın çıktığı anda hemen uyarı vermektedir. Algılama özellikleri farklı sistemler vardır. Isı, duman ya da alev özelliğine göre seçim yapabilmektesiniz.
 • Davlumbaz yangın söndürme sistemleri; genel olarak büyük iş yerlerinin mutfaklarında kullanılmaktadır. Yangının bir anda çıkması ve yayılmasını engellemektedir. Mutfaklarda sürekli yağ tortularının oluşması nedeniyle çıkan yangınların büyümesi ve söndürülmesi için kullanılmaktadır.
 • Sprink yangın söndürme sistemleri; yangın başlar başlamaz devreye girmekte ve su püskürtmesi yaparak yangının sönmesini sağlamaktadır. Böyle olduğu nokta da yangın büyümeden sönmektedir.

 

Ostim yangın söndürme olarak yangın ile alakalı tüm cihazlar ve tüpler konusunda sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Yangın tüplerinin dolumları, bakımları, değişim zamanları da bizim işimizdir. Sizler de yaşadığınız her yerin güvende olmasını istiyorsanız ve çalışanlarınızın da güvenliğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizler için en uygun olan cihazların kurulumu ve satışını yapmaktayız. Öncelikli olarak neye ihtiyacınız varsa o konuda yardımcı olabilmekteyiz. Ekip olarak işimizi kusursuz ve garantili olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerde bizimle görüştükten sonra ne kadar iyi bir işçilik sergilediğimizi görebileceksiniz. Yangın denildiğinde sadece yangın tüplerinin olmadığını bilmelisiniz.