Biz Sizi Arayalım

0 312 268 00 55 05531790671

Çayyolu Yangın Söndürme

Çayyolu Yangın Söndürme

İnsanların ihmallerinden, hatalarından, elektrik kontaklarından evlerde ve iş yerlerinde büyük ve küçük çaplı yangınlar çıkmaktadır. Can ve mal güvenliğinizin en iyi şekilde sağlanmasını istiyorsanız yangın söndürme sistemleri arasından en uygun olanını yaptırmalısınız. Yaşam alanları içerisinde yasalar gereği yangın söndürme ya da algılama sistemlerinin yapılması zorunlu olmuştur. Sistemlere bakıldığında özel olarak yapılmalı ve doğru bir şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Yangın çıktığında kısa süre içerisinde sistemlerin devreye girmesi maddi ve manevi kayıpları engellemektedir. Çayyolu yangın söndürme olarak hem cihazları hem de kullanılan malzemeleri özel olarak ve en bilinen markalardan seçmekteyiz. Garantili olması en önemli özelliğidir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz cihazlar sayesinde en baştan yangınlara karşı kendinizi ve çevrenizdekileri korumuş olacaksınız. Ekip olarak sizlere yangın için en uygun sistemleri yapmaktayız. En çok kullanılan sistemler şunlardır;

  • Yangın algılama sistemleri, yangın çıkar çıkmak uyarı vererek yangına kişiler tarafından müdahalem edilmesini ve gerektiğinde bulunulan yerlerin tahliyesin yapılmasını sağlamaktadır. Alev, du
    cayyolu_yangin_sondurme

    çayyolu yangın söndürme

    man ve ısıya karşı duyarlılık göstermektedir.

  • Yangın söndürme cihazları en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. İş yerlerinde ve evlerde kullanılmakta ve köpüklü ya da sulu olarak seçim yapılabilmektedir. Eğer yangın tüpü kullanılacaksa tüp ve kilo seçimi ortama göre ve çıkabilecek yangın sınıfına göre seçilmelidir.
  • Sprink yangın söndürme sistemlerinin en büyük avantajları yangına hemen müdahale etmesidir. Su püskürtme özelliği ile yangının büyümeden kontrol altına alınması en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Maddi kayıpların engellenmesi de sağlanmaktadır. Bir şekilde küçük ya da büyük bir yangın çıktığında sprinklerin iç kısımlarının değişmesi gerekmektedir.
  • Davlumbaz yangın söndürme sistemleri çoğunlukla mutfaklarda kullanılmaktadır. En büyük yangınların çıktığı yerler mutfaklar olduğundan sistemin otomatik devreye girmesi yangınların büyümesini ve maddi manevi kayıpların en aza indirgenmesini sağlamaktadır.

 

Çayyolu yangın söndürme ekibi olarak en kaliteli hizmeti sizlere sunmak isteriz. Sizlerde bizimle görüştüğünüzde daha net ve ayrıntılı bilgiler alabileceksiniz. Günümüzde yaşanan yangınların daha fazla olmaması için iş yerlerinde de gerekli güvenlik önlemlerinin alınması gerektiğinden iş yeri sahibiyseniz en uygun sistemlerin yapılmasını sağlamalısınız.